Střešní box Whispbar WB753TB texturovaný černý - pro lyže až 210 cm délky

Výrobce: Yakima Whispbar

Centrální sklad

skladem

Sklad Hradec Králové

do 10 dnů

Sklad Praha

do 10 dnů

Sklad Vysoké Mýto

do 10 dnů

Vaše cena vč. DPH:

20.990 Kč

Střešní box Whispbar WB753TB texturovaný černý

Střešní boxy Whispbar WB753 jsou výjimečné svým designem, ale především technickým provedením. Díky aerodynamickému tvaru mají minimální odpor vzduchu a vynikající vzhled. Barevné zpracování je v odolné povrchové úpravě - texturované černé.

Střešní box WB753 nejenže dobře vypadá, ale je i velmi praktický. Bez problémů přepraví lyže s délkou 210 cm i lyžařské boty. Celkový objem boxu je 500 litrů. Přepravit tak můžete i větší množství sportovních potřeb či batožiny. Box na střechu WB753 je vyrobený z kvalitního ABS plastu, který zajišťuje tvarovou stálost při nízkých i vysokých teplotách a zároveň je velmi lehký.Ocelové výtuhy a vložky ve dně boxu přispívají k větší tuhosti a nosnosti boxu.

K otevření víka slouží speciální klika, která ovládá zámky víka. Klíč není při otevírání nijak namáhaný a nehrozí jeho poškození - ohnutí nebo zlomení. Centrální zámek ovládá více zamykacích bodů pro lepší ochranu proti krádeži. Bezpečnostní pojistka brání vyjmutí klíče, pokud není víko boxu správně uzavřené. Zevnitř víka jsou aplikovány výztuhy, které napomáhají při otevírání a zavírání boxu, lze i jednou rukou. Samozřejmostí je oboustranné otevírání, pro snadnější přístup do boxu.

Montáž boxu WB753 je unikátně jednoduchá pomocí úchytů QuickDock. Revoluční systém montáže do T-drážky svrchu hliníkových tyčí, montovat lze na všechna provedení alu tyčí s klasickou T-drážkou 20 mm. Box se umístí na příčníky tak, aby hlava šroubu zapadla do T-drážky. Uvnitř boxu pak otočíte růžicí o 90 stupňů a montáž je hotová.

Certifikováno TUV a City-Crash test.

Vnější rozměry boxu jsou 230 x 90 x 42 cm s vnitřním objemem 500 l a přepraví lyže do 210 cm.

Objem:

500 l

Vnější rozměry (d/š/v):

230x90x41 cm

Vnitřní délka:

210 cm

Max. počet párů lyží/snowboardů:

6-8 párů nebo 2-3 snowboardy

Nosnost:

75 kg

Centrální zámek:

Ano

Otevírání:

Oboustranné

Barva:

černá matná

Váha výrobku:

27 kg

Nosič lyží:

Ne

Záruka:

2 roky

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.