Střešní box Whispbar WB754B lesklý bílý - s výškou pouze 29 cm

Výrobce: Yakima Whispbar

Centrální sklad

skladem

Sklad Hradec Králové

do 10 dnů

Sklad Praha

do 10 dnů

Sklad Vysoké Mýto

do 10 dnů

Vaše cena vč. DPH:

22.490 Kč

Střešní box Whispbar WB754B lesklý bílý

Střešní boxy Whispbar WB754 jsou výjimečné svým designem, ale především technickým provedením. Díky aerodynamickému tvaru mají minimální odpor vzduchu a vynikající vzhled. Barevné zpracování je v exkluzivní povrchové úpravě - lesklé bílé.

Střešní box WB754 má velmi nízký profil 29 cm. Je tak vhodný i na vozidlo kategorie SUV se kterým chcete zajíždět do garáže s namontovaným boxem. Bez problémů přepraví lyže s délkou 210 cm. Celkový objem boxu je i přes malou výšku 425 litrů. Box na střechu WB754 je vyrobený z kvalitního ABS plastu, který zajišťuje tvarovou stálost při nízkých i vysokých teplotách a zároveň je velmi lehký.Ocelové výtuhy a vložky ve dně boxu přispívají k větší tuhosti a nosnosti boxu.

K otevření víka slouží speciální klika, která ovládá zámky víka. Klíč není při otevírání nijak namáhaný a nehrozí jeho poškození - ohnutí nebo zlomení. Centrální zámek ovládá více zamykacích bodů pro lepší ochranu proti krádeži. Bezpečnostní pojistka brání vyjmutí klíče, pokud není víko boxu správně uzavřené. Zevnitř víka jsou aplikovány výztuhy, které napomáhají při otevírání a zavírání boxu, lze i jednou rukou. Samozřejmostí je oboustranné otevírání, pro snadnější přístup do boxu.

Montáž boxu WB753 je unikátně jednoduchá pomocí úchytů QuickDock. Revoluční systém montáže do T-drážky svrchu hliníkových tyčí, montovat lze na všechna provedení alu tyčí s klasickou T-drážkou 20 mm. Box se umístí na příčníky tak, aby hlava šroubu zapadla do T-drážky. Uvnitř boxu pak otočíte růžicí o 90 stupňů a montáž je hotová.

Certifikováno TUV a City-Crash test.

Vnější rozměry boxu jsou 230 x 94 x 29 cm s vnitřním objemem 425 l a přepraví lyže do 210 cm.

Objem:

425 l

Vnější rozměry (d/š/v):

230x94x29 cm

Vnitřní délka:

210 cm

Max. počet párů lyží/snowboardů:

6-8 párů nebo 2-3 snowboardy

Nosnost:

75 kg

Centrální zámek:

Ano

Otevírání:

Oboustranné

Barva:

bílá lesklá

Váha výrobku:

27 kg

Nosič lyží:

Ne

Záruka:

2 roky

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.