Northline ECOspace antracit

Výrobce: Northline

Centrální sklad

skladem

Sklad Hradec Králové

do 10 dnů

Sklad Vysoké Mýto

do 10 dnů

Běžná cena:

7.990 Kč

Ušetříte:

1.000 Kč (13 %)

Vaše cena vč. DPH:

6.990 Kč

Northline ECOspace antracit

Autoboxy Northline ECOspace antracit - atraktivní střešní box s výjimečným designem, kompaktními rozměry a nízkou výškou o objemu 330 litrů, který přepraví maximálně 180 cm dlouhé lyže. Přepraví 5 párů lyží nebo 4 snowboardy.

Box jednoduše upnete k střešnímu nosiči s ocelovými tyčemi pomocí U-profilů 90 mm (max. šířka tyče 82 mm)a ručních matic M8 (vrtulek). Jedná se o jednoduchý, ale praktický a bezproblémový upínací systém, který prodlouží montáž boxu tak o 1-2 minuty oproti montáži s rychloupínacím klepetem. Tyto vlastnosti zabezpečují dosažení nižší ceny boxu. Pro ty, kteří box využívají párkrát do roka, je tento fakt vysloveně zanedbatelný. Na přání pro hliníkové tyče s T-drážkou lze v příslušenství zakoupit T-adaptery. Minimální vzdálenost příčníků je 60 cm. Box Northline ECOspace černý matný se otevírá z pravé strany. Víko v otevřeném stavu drží mechanické dvojčinné vzpěry. Box zabezpečuje kovový centrální zámek Eurolock s posuvnou železnou hřídelí a jištěním na 3 bodech. Kvalitní zámkový systém zajišťuje bezproblémový chod na mnoho let. Materiál - 4 mm, dno i víko PMMA/ABS UV stabilizovaný vrstvený plast. Záruka 5 let!

Nosnost boxu ECOspace je 75 kg! Barva: černá matná.

Objem:

330 l

Vnější rozměry (d/š/v):

190x67x36 cm

Vnitřní délka:

180 cm

Vnitřní šířka:

58 cm

Max. počet párů lyží/snowboardů:

5 párů nebo 4 snowboardy

Nosnost:

75 kg

Centrální zámek:

Ano

Otevírání:

Pravé

Montážní systém:

křídlové matky+U profil 90 mm

Barva:

černá matná

Váha výrobku:

15 kg

Nosič lyží:

Ne

Záruka:

5 let

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.