Northline EVOspace bílý lesklý

Výrobce: Northline

Centrální sklad

skladem

Sklad Hradec Králové

do 10 dnů

Sklad Vysoké Mýto

do 10 dnů

Běžná cena:

9.990 Kč

Ušetříte:

400 Kč (4 %)

Vaše cena vč. DPH:

9.590 Kč

Northline EVOspace bílý lesklý

Autoboxy Northline EVOspace bílý lesklý - atraktivní střešní box s výjimečným designem a nízkou výškou o objemu 330 litrů, který přepraví maximálně 180 cm dlouhé lyže. Přepraví 5 párů lyží nebo 4 snowboardy. EVOspace od firmy Northline je mimořádně kompaktní a praktický střešní box, vhodný na zimní i letní sezónu. Box je díky svým rozměrům vhodný na všechna vozidla, ať už jde o malé městské, velké kombi, SUV, MPV....

Modelová řada boxů Northline EVOspace je vyrobena stejně jako vlajková loď značky Northline (Tirol 420) z 5 mm ABS plastu z rakouské profesionální továrny na termoplasty, které patří k světové kvalitativní špičce. Vyrábějí se ve specializované továrně, která jako jedna z mála fabrik vyrábí v keramicky vyhřívaném lisu s 500 referenčními body, které  zabezpečí maximálně rovnoměrné nahřátí a chlazení plátů během procesu lisování. To zaručuje maximuální homogennost finálního tvaru, jeho tvarovou stálost, mechanickou odolnost a povrchovou dokonalost bez efektu zvlnění.
Díky "bezschodovému čelu" má box čistý aerodynamický tvar. Díky tomu je mimořádně tichý a stabilní i při vysokých rychlostech. Výborné aerodynamické vlastnosti se také odrážejí v minimálním zvýšení spotřeby paliva a hlučnosti i při vyšší rychlosti na dálnicích a rychlostních silnicích.
Northline EVOspace je jediný box v daném segmentu, který se dodává s praktickými bočními madly, které jsou mimořádně praktické při otevírání a zavírání boxu.

Box jednoduše upnete k střešnímu nosiči s ocelovými tyčemi pomocí U-profilu 90 mm (max.šířka tyče 82 mm) a ručních matic M8 (vrtulek). Pro hliníkové tyče s T-drážkou jsou součástí T-adaptery. Rozteč upnutí pomocí T-adapterů 47-108 cm. Na přání lze v příslušenství zakoupit rychloupínáky pro tyče do 60 mm šířky. Box Northline EVOspace bílý lesklý se otevírá z levé i pravé strany. Víko v otevřeném stavu drží mechanické dvojčinné vzpěry. Box zabezpečuje centrální zámek s jištěním na 3 bodech z každé strany. Materiál - 5mm, dno i víko PMMA/ABS UV stabilizovaný vrstvený plast (5 vrstvé 2x ABS + 2x PMMA + 1x polykarbonát - Made in Austria) od top producenta ABS plastů, který vyrábí i pro švédskou firmu Thule. Box je vybaven ocelovými výztuhami dna.

Střešní autobox Northline EVOspace je vybaven háčkem pro zavěšení na zeď. Nosnost boxu EVOspace je 75 kg! Barva: bílá lesklá. Záruka 6 let!!!

Objem:

330 l

Vnější rozměry (d/š/v):

190x67x36 cm

Vnitřní délka:

180 cm

Vnitřní šířka:

58 cm

Max. počet párů lyží/snowboardů:

5 párů nebo 4 snowboardy

Nosnost:

75 kg

Centrální zámek:

Ano

Otevírání:

Oboustranné

Montážní systém:

křídlové matky+U profil 90 mm

Barva:

bílá lesklá

Váha výrobku:

15 kg

Nosič lyží:

Ne

Záruka:

6 let

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.